Automaty myjące

Automaty myjące

Sprzątanie nie kojarzy Ci się z przyjemnością? Na myśl o czyszczeniu dużej powierzchni podłóg dostajesz zawrotów głowy? A może zajmujesz się tym zawodowo i chcesz usprawnić działanie Twojej firmy. W każdym przypadku rozwiązaniem są profesjonalne automaty myjące marki Lavor. Producent jest znany ze swej wysokiej jakości i zaawansowania technicznego, a to musiało przełożyć się na produkcję dobrej klasy maszyn, które znacząco ułatwiają prace czyszczące. Z kolei szeroki wybór automatów ułatwia dopasowanie sprzętu do konkretnego zadania, co pozwala optymalizować jego czas. Dzięki temu można wyczyścić większą powierzchnię w znacznie krótszym czasie, co jest równoznaczne z oszczędnością finansową. W związku z tym maszyny Lavor są częstym wyborem przedsiębiorstw sprzątających, dla których jest to podstawowe narzędzie pracy. Z drugiej strony automaty świetnie sprawdzają się również przy sprzątaniu prywatnych posesji, a ich szeroki zakres możliwości pozwala wyczyścić różne powierzchnie. Nasza oferta obejmuje zarówno urządzenia do użytku domowego, jak i profesjonalnego, więc z pewnością każda osoba znajdzie tutaj model idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Automaty myjące do domu i ogrodu

Automaty myjące można podzielić na różne sposoby, ale najprostszym rozwiązaniem jest skategoryzowanie ich ze względu na przeznaczenie. Warto więc wyróżnić maszyny do użytku domowego oraz profesjonalnego. Te pierwsze charakteryzują się mniejszą mocą oraz ograniczoną liczbą funkcjonalności. Jednak w żadnym wypadku nie można tego traktować niczym wad, ponieważ te kwestie wynikają bezpośrednio z zapotrzebowania klientów. I tak np. popularny Sprinter może w ciągu godziny wyczyścić powierzchnię równą 1.015 m2, więc doskonale sprawdzi się nawet w bardzo dużych domach. A jego podstawowe wyposażenie pozwala zamiatać, myć i suszyć każdą powierzchnię, co czyni go wyjątkowo uniwersalnym rozwiązaniem. Co ważne, urządzeń Lavor używa się zarówno do czyszczenia podłóg, jak i płytek lub posadzki, więc jeden zakup pozwoli utrzymać w nieskazitelnej czystości wnętrze domu oraz jego otoczenie. I w końcu warto też wspomnieć o wygodzie sprzątania, które bardziej przypomina relaksujący spacer niż ciężką pracę. Automaty myjące lekko się prowadzą i nie wymagają użycia siły, nawet przy usuwaniu najtrudniejszych zabrudzeń. Najlepsze połączenie przyjemnego z pożytecznym na rynku.

Automaty myjące dla firm

Przedsiębiorcy, którzy zatrudniają pracowników, muszą zadbać o odpowiednie warunki w ich miejscu pracy. Jednym z najważniejszych czynników jest utrzymanie otoczenia w należytym porządku. Z drugiej strony powierzchnia firmy, biur, hal lub magazynów często idzie w setki, jeśli nie tysiące metrów kwadratowych, a to oznacza ogromny wysiłek i mnóstwo pracy dla osób sprzątających. Na szczęście można znacznie ułatwić te zadania, a rozwiązaniem są profesjonalne automaty myjące. Każda maszyna czyszcząca posiada różne funkcje, które przyspieszą sprzątanie danej powierzchni. Najczęstszym wyborem jest bez wątpienia automat szorująco zbierający, który ma bardzo uniwersalne zastosowanie. Za jego pomocą można jednocześnie zamieść podłogę i wyczyścić ją na mokro. W zależności od potrzeby do wyboru są dwa typy urządzeń:

 • automaty myjące prowadzone,
 • automaty myjące z siedziskiem dla operatora.


Pierwsza opcja polecana jest przy stosunkowo niewielkich powierzchniach, druga zaś przy dużym metrażu. Oczywiście, jest to bardzo płynna granica, ale warto zauważyć, że najbardziej zaawansowany automat prowadzony może w ciągu godziny wyczyścić powierzchnię równą 2.970 m2 przy maksymalnym czasie pracy 3 godzin, a z kolei najmocniejszy automat myjący z operatorem siedzącym może pracować bez przerwy nawet przez 8 godzin, a w ciągu 60 minut posprząta powierzchnię wynoszącą 8.540 m2.

Automaty myjące dla firm sprzątających

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się zatrudnić firmy zewnętrzne do sprzątania powierzchni swoich biur lub hal. W związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na profesjonalne automaty do czyszczenia, które pozwolą wykonywać zlecenia na najwyższym poziomie. Jednakże zadania mogą się od siebie znacząco różnić, ponieważ innego podejścia wymaga sprzątanie powierzchni magazynowych oraz hal produkcyjnych, a innego utrzymanie porządku w gabinetach. W związku z tym warto sięgnąć po urządzenia, które są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się w każdych warunkach. Już prosty automat szorująco zbierający marki Lavor pozwoli realizować zadania o różnym stopniu trudności. Co więcej, atutem tych maszyn jest nie tylko ich uniwersalność, ale również wydajność i szybkość działania, dzięki czemu w krótszym czasie można wyczyścić większą powierzchnię. Oczywiście, najlepszym rozwiązaniem jest zakup przynajmniej dwóch urządzeń: prowadzonego i z siedzącym operatorem, co pozwoli wykonywać bardziej zróżnicowane zlecenia.

Warto zwrócić też uwagę na kwestię jakości pracy, gdyż nie da się ukryć, że specjalistyczna maszyna czyszcząca znacząco ją podnosi. Dzięki temu można wzbogacić swoją ofertę, co daje przewagę nad konkurencją korzystającą z prostszych rozwiązań. Automat szorująco zbierający pozwoli wykonywać zlecenia o różnym stopniu trudności i maksymalnie ograniczy ryzyko ewentualnych reklamacji. W końcu nawet najprostsze z urządzeń z łatwością upora się z trudnymi plamami, których szorowanie wymagałoby dużego wysiłku i kilku godzin pracy. W związku z tym maszyna do mycia firmy Lavor to inwestycja, która zwróci się w krótkim czasie.

Zalety urządzeń myjących

Maszyna czyszcząca to z pewnością spore ułatwienie dla każdego, kto jest zmuszony do mycia dużych powierzchni. Lista zalet jest imponująca i składają się na nią tak oczywiste punkty, jak oszczędność czasu, pieniędzy oraz energii, ale również większa wydajność i dokładność sprzątania. Jakie jeszcze atuty posiadają urządzenia do czyszczenia podłóg? Pełna lista znajduje się poniżej:

 • intuicyjna obsługa,
 • dobry stosunek rozmiaru do funkcjonalności,
 • łatwe prowadzenie,
 • łatwy dostęp do elektroniki,
 • wskaźniki kontrolne,
 • wydajne akumulatory,
 • filtry,
 • bezśladowe kółka,
 • stabilność,
 • wysoka jakość,
 • dobra cena.


Jak kupić maszyny do mycia w naszym sklepie internetowym?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz setki produktów marki Lavor, w tym m.in. maszyny do mycia. Każdy automat szorująco zbierający został sfotografowany i opisany, co pozwoli na lepsze zapoznanie się z jego możliwościami i funkcjonalnościami. Oferta jest bardzo zróżnicowana i została dopasowana zarówno do potrzeb użytkowników prywatnych, jak i profesjonalistów. Mamy więc maszyny prowadzone oraz z siedziskiem dla operatora, a wszystkie produkty zostały przedstawione w kolejności od najprostszych do najmocniejszych, co ułatwia nawigację. W przypadku zainteresowania którymś z urządzeń, zachęcamy do kontaktu przed formularz na naszej stronie. Wystarczy kliknąć przycisk "zapytaj o produkt", który automatycznie przeniesie do zakładki kontaktowej. Odpowiedzi udzielamy zazwyczaj w ciągu kilku godzin roboczych.

cta

Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy i odpowiemy na każde pytanie.