Urządzenia LAVOR

Urządzenia Lavor

Czystość i porządek to nie tylko estetyka, ale w wielu przypadkach również kwestia regulowana prawnie. Jednak czasami standardowe metody sprzątania zawodzą lub są wyjątkowo nieefektywne. Rozwiązaniem tego problemu są urządzenia czyszczące Lavor, które wykorzystuje się do sprzątania hal, magazynów oraz sklepów, ale także w porządkach domowych czy ogrodowych. Zaawansowana technologia, szeroki wybór produktów, łatwość obsługi oraz wysoka jakość zjednały im szerokie grono fanów na całym świecie, zarówno wśród użytkowników indywidualnych, jak i profesjonalnych przedsiębiorstw sprzątających. Nic dziwnego, gdyż nawet najprostszy automat czyszczący pozwala znacznie przyspieszyć pracę i czyni ją dużo łatwiejszą.

Czysta przyjemność sprzątania

Sprzątanie często kojarzy się z ciężką i niewdzięczną pracą, jednak wcale nie musi tak być. O przyjemność czyszczenia każdej powierzchni zadbała firma Lavorwash, która od ponad 45 lat rozwija swój asortyment urządzeń sprzątających. Ich bogaty katalog produktów zawiera m.in. automaty czyszczące, zamiatarki, odkurzacze piorące lub przemysłowe czy generatory pary. Każda maszyna to rezultat wieloletnich badań i ciągłego rozwijania technologii, dzięki czemu do rąk klientów trafiają produkty wydajne, sprawdzone i pewne. Ich jakość doceniają użytkownicy z Europy, Azji, Australii oraz obu Ameryk, a większość profesjonalnych przedsiębiorstw sprzątających sięga właśnie po asortyment z logo Lavor.

Atutem urządzeń Lavor jest nie tylko zaawansowana technologia, ale również przywiązanie do szczegółów. Dzięki temu każdy produkt jest niezwykle estetyczny i wyróżnia się na tle konkurencji. Jednak przyjemny dla oka wygląd to nie wszystko, gdyż w parze z nim idzie wygoda. W końcu sprzątanie, to często zajęcie na wiele godzin, więc ergonomiczne warunki pracy są koniecznością. Co więcej, urządzenia czyszczące są dostępne w różnych wersjach (np. prowadzące lub siedzące), więc ich wielkość oraz rodzaj można dostosować do indywidualnych potrzeb. Na komfort działania wpływa również łatwość obsługi urządzeń, która jest czysto intuicyjna i nie sprawi problemów nawet tym osobom, które pierwszy raz mają do czynienia z urządzeniami tej marki.

Sprzątanie wewnątrz i na zewnątrz

Katalogi Lavor cechują się sporą uniwersalnością, dzięki czemu można w nich znaleźć produkty, które sprawdzą się zarówno w pracach wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Sprzątanie hal, magazynów czy innych dużych powierzchni pójdzie szybko i sprawnie dzięki zamiatarkom lub automatom czyszczącym. Z kolei mocno zabrudzone płytki balkonowe lub podjazd przed domem można gruntownie wyczyścić za pomocą urządzeń wysokociśnieniowych. Do profesjonalnego sprzątania nie potrzeba silnych detergentów czy specjalistycznych środków chemicznych, gdyż w zupełności wystarczą te najczęściej kupowane. Sekret czystości tkwi bowiem nie w chemii oraz magicznych płynach, ale gorącej parze, silnym ciśnieniu wody oraz zaawansowanej technologii. Zachęcamy więc do zapoznania się z ofertą naszych urządzeń czyszczących, gdyż mamy pewność, że pośród nich znajdą się maszyny, które spełnią się nawet w najtrudniejszej roli. Katalogi Lavor dostosowane są do różnych zadań, więc w celu lepszej nawigacji po produktach wybierz kategorię z lewej strony.

cta

Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy i odpowiemy na każde pytanie.