KLUCZ GRZECHOTKA PNEUMATYCZNA KĄTOWA 102 NM - STIX

pol-pl-klucz-grzechotka-pneumatyczna-katowa-stt-r3-102-nm-stix-46837-1.jpg
pol-pl-klucz-grzechotka-pneumatyczna-katowa-stt-r3-102-nm-stix-46837-1.jpg

KLUCZ GRZECHOTKA PNEUMATYCZNA KĄTOWA 102 NM - STIX

 

STIX Tool – dla profesjonalistów

To klucz kątowy zapadkowy, tzw. „grzechotka”. Narzędzie pneumatyczne zasilane sprężonym powietrzem o ciśnieniu 6,3 bar. 

Klucz „grzechotka” stanowi nieodzowną pomoc w każdym warsztacie, ułatwiając odkręcanie i przykręcanie nakrętek i śrub, szczególnie w trudno dostępnych, ciasnych miejscach. Doskonale sprawdza się w serwisach motoryzacyjnych, np. przy odkręcaniu rozruszników, pomp, alternatorów, układów wydechowych, itp. Moment obrotowy klucza „grzechotki” - niższy niż w przypadku klucza udarowego - ułatwia pracę z nakrętkami i śrubami wymagającymi mniejszej siły dokręcania, co zapobiega przeciągnięciu gwintu przez nadmierną siłę udarową.

Obudowa klucza wykonana jest z wysokiej jakości kompozytu. Posiada elementy wykończone antypoślizgowym tworzywem. Narzędzie jest bardzo dobrze wyważone i doskonale układa się w dłoni podczas pracy.

Mechanizm klucza stanowi mocna i solidna konstrukcja ze stalową głowicą i wytrzymałą zapadką. Zapewnia to długotrwałą i bezproblemową eksploatację. 

W zestawie z kluczem STT-R3 dostarczane są:

  • szybkozłączka do instalacji sprężonego powietrza,
  • pojemnik z olejem do narzędzi pneumatycznych (10 ml),
  • instrukcja obsługi (jęz. polski, angielski i niemiecki) z deklaracją zgodności.

Stix Tool


Narzędzia sygnowane marką STIX Tool przeznaczone są dla profesjonalnych serwisów oponiarskich, ale sprawdzą się także w innych branżach i w zastosowaniu indywidualnym. Ich wyróżniającymi cechami są ponadprzeciętna jakość i niezawodność. Wykonanie z trwałych i solidnych materiałów gwarantuje długie, bezproblemowe użytkowanie podczas najróżniejszych zadań. Na ich korzyść przemawia też najkorzystniejszy – wśród innych wyrobów tego typu na rynku – stosunek jakości do ceny.

cta

Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy i odpowiemy na każde pytanie.