Bio Degreaser+ JetChem

bio-degreaser-jetchem-1.png
bio-degreaser-jetchem-1.png

Bio Degreaser+ JetChem

 

Koncentrat do czyszczenia układu chłodzenia z zanieczyszczeń olejowych


CZAS DZIAŁANIA:
45-90 minut

POJEMNOŚĆ:
1 000 ml.

PRZEZNACZENIE:
czyszczenie ukł. chłodz. z oleju

ZUŻYCIE:
50-100 ml / 1 l wody

JETCHEM BIO DEGREASER+ to profesjonalne rozwiązanie problemu oleju z chłodnicy. Płukanie układu chłodzenia z oleju nigdy wcześniej nie było tak skuteczne. Nasz preparat to obecnie najskuteczniejsze narzędzie do szybkiego rozwiązania tego uporczywego problemu

Olej w chłodnicy to problem, spotykany zarówno w samochodach ciężarowych (DAF, Scania, Volvo, MAN), jak również w samochodach osobowych. Zalegający w chłodnicy olej powoduje całkowite zniszczenie elementów gumowych układu chłodzenia i może doprowadzić do groźnego w skutkach uszkodzenia silnika.

Sposób rozwiązania problemu

Dzięki JETCHEM Bio Degreaser+ czyszczenie układu chłodzenia z oleju odbywa się w niezwykle prosty sposób – wystarczy dodać BIO DEGREASER+ do układu chłodzenia, rozgrzać silnik do temperatury roboczej i po 30 – 45 min. pracy silnika wypłukać układ wodą, a następnie napełnić świeżym płynem.
Forma koncentratu – 1 litr wystarcza do skutecznego usunięcia oleju z całego układu chłodzenia o pojemności nawet do 25 płynu chłodzącego.

Preparat nadaje się również do stosowania w profesjonalnych urządzeniach czyszczących – np. w SIVIK KS-121 ANTIFREEZE CHANGER.

Dodatkowe korzyści

  • JETCHEM Bio Degreaser+ oferuje wyjątkową skuteczność i pełne bezpieczeństwo stosowania, zapewniając ochronę wrażliwych elementów układu przed szkodliwym działaniem oleju na elementy gumowe. Przy tworzeniu naszego produktu wykorzystaliśmy nasze doświadczenie, uzyskane w pracy z produktami PROTEC
  • Oszczędność czasu i pieniędzy – godzina pracy mechanika to obecnie min. 80-90 zl netto. Z Bio Degreaser+ – wystarczy tylko jedno czyszczenie, trwające niecałą godzinę. Ponieważ produkt usuwa cały olej z układu, warsztat nie ryzykuje koniecznością powtórnego czyszczenia. Czyli brak dodatkowych kosztów zajęcia stanowiska i pracy mechaników.
  • Produkt gwarantuje oszczędność czasu i brak reklamacji na skuteczność czyszczenia. W dziale PORADY TECHNICZNE znajdziesz szczegółowy opis procedury czyszczenia układu chłodzenia z oleju.

Profesjonalizm naszych rozwiązań doceniły m.in. serwisy Volvo, DAF, MAN oraz Scania oraz wiele serwisów niezależnych.


cta

Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy i odpowiemy na każde pytanie.